درباره شرکت ریسان الکتریک اسپادانا (ایران تکنیک)

شرکت ریسان الکتریک اسپادانا (ایران تکنیک) تنها نمایندگی انحصاری ارائه کننده ریموت کنترل‌های جرثقیل تله کرین اصل تایوان با ۱۸ ماه گارانتی ۱۰ سال خدمات پس از فروش می‌باشد و به عنوان یک شرکت پیشرو در تامین ریموت کنترل‌های از راه دور انواع  جرثقیل سقفی، جرثقیل دروازه ای، جرثقیل بازویی و دیگر تجهیزات بلند کردن و جا به جایی اجسام می‌باشد و به عنوان یک برند معتبر سهم بزرگی در بازار تولید جرثقیل‌های صنعتی در کشور ایران را دارا می‌باشد.

شرکت ریسان الکتریک اسپادانا با بیش از 45 سال فعالیت در زمینه اتوماسیون صنعتی از جمله شرکت‌های با سابقه در این حوزه است و با بیش از 2000 مشتری در سراسر ایران و همچنین سابقه درخشان در امور بازرگانی و فنی با هدف ارایه بهترین راهکارهای تجهیزات اتوماسیون صنعتی و همچنین جلب رضایت صنعتگران گرامی فعالیت های فنی خود را به عنوان یکی از پیشتازان و موفق ترین واحد ها در عرصه کنترل صنعتی با بالاترین کیفیت و امنیت خاطر مشتریان ارایه می‌نماید.

خدمات شرکت ریسان الکتریک اسپادانا

محتویات موردنظر اینجا قرار می گیرد

محتویات موردنظر اینجا قرار می گیرد

محتویات موردنظر اینجا قرار می گیرد

ماموریت شرکت

هدف ما ارائه محصولات و خدمات متفاوت برای طیف وسیعی از مشتریان در سراسر کشور می باشد و تامین خواسته مشتریان در صنایع مختلف یکی از افتخارات بزرگ ماست.

نیاز سنجی، تامین، نصب و راه اندازی تجهیزات اتوماسیون صنعتی و ابزار دقیق و حضور در پروژه های اتوماسیون صنعتی، گسترش روابط حرفه‌ای با مشتریان و توجه به ارزش‌های مطلوب آنها به عنوان اهداف اصلی شرکت ایران تکنیک شمرده می‌شود.

مدیریت صحیح، مشتری مداری، تنوع محصول، عرضه سریع محصولات باعث شده تا بتوانیم نظر مشتریان را در اجرای پروژه‌های متنوع جلب نماییم.

در حال حاضر شرکت به عنوان نماینده رسمی کمپانی صاحب نام تله کرین (TELECRANE) تایوان و با ترکیبی مناسب از کیفیت و قیمت، ارائه دهنده راه حل‌های جامع و بهینه به مهندسین می‌باشد.

چرا شرکت ریسان الکتریک اسپادانا

45 سال حضور مستمر در عرصه اتوماسیون صنعتی، تامین قطعات، خدمات فنی و اجرای پروژه‌های شرکت‌های بزرگی همچون ایران خودرو، صنایع پتروشیمی، ذوب آهن، مجتمع فولاد و …
شرکت ریسان الکتریک اسپادانا (ایران تکنیک) را همراهی مطمئن و توانمند و شریکی قابل اتکا برای فعالان و مهندسان و سرمایه گذاران صنعتی معرفی کرده است. نیروی انسانی کارآمد، مستعد و بالغ در زمینه فروش و کادر مجرب فنی در خصوص ارائه خدمات فنی و فروش قوی مبتنی بر نیاز مشریان شایستگی‌های خود را در محیطی پویا و غنی به کار می‌بندد.
در راستای خدمات بهتر به مشتریان، امکان آموزش و روش‌های راه اندازی دستگاه‌ها، برای کاربردهای مختلف در راستای فعالیت‌های ایران تکنیک قرار دارد.

شرکت ایران تکنیک نمایندگی انحصاری ریموت کنترل‌های تله کرین

نگاهی به تاریخچه شرکت تله کرین (Telecrane)

شرکت Telecrane در سال 1985 در تایوان تاسیس شد که یکی از شرکت‌های پیشرو در زمینه تولید و ساخت ریموت کنترل‌های رادیویی صنعتی می‌باشد. این شرکت با بیش از 35 سال فعالیت در صنعت، تجربه بسیار خوبی در زمینه سیستم‌های کنترل رادیویی دارد. TELECRANE نمادی از سیستم‌های کنترل از راه دور رادیویی صنعتی با دوام و با ارزش است که به صورت پیکربندی استاندارد یا سفارشی موجود است. همچنین این برند دارای ویژگی‌های ایمنی مختلفی مانند استفاده از فیلتر پیچیده موج صوتی سطح (SAW) است که سیگنال رادیویی ناخواسته را مسدود می‌کند تا از اتصال رادیویی روان بین فرستنده و گیرنده اطمینان حاصل کند. شرکت تله کرین همچنان تمام تلاش خود را در راه موفقیت‌های جدی به کار گرفته است تا یک کنترل از راه دور رادیویی صنعتی با کیفیت بالا، قابل اعتماد و ایمن در اختیار کاربران قرار دهد.